Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Kliknij tutaj, aby kupić maseczki z atestem.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, kompletnie zmieniła nasze relacje z innymi ludźmi oraz życie. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek używania określonych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu lub przychodni, gdzie na ogół przebywamy w większym tłumie ludzi, winniśmy zawsze zakładać na nos oraz usta ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z tkaniny?

Ochronna przyłbica – komfortowa oraz wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem wirusem w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są komfort, trwałość i nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można oczyścić, a samą całość można też czyścić ręcznie (do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nakładać maski ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Nie zakłóca ona działania funkcji FaceID, co z pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]