Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

Wszystko o sporządzaniu wirtualnego spaceru 3D. Zajrzyj tu.

Wnętrza 3D to najlepsza metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla sporej ilości osób opcja zwiedzenia takiego wnętrza przed skorzystaniem z oferty jest ogromnie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu bądź siedziby firmy, jesteśmy w stanie przejść za jednym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować klientom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można wykorzystać do zaprezentowania baru, pracowni bądź hotelu, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w celu sprzedaży domu, aby przyszli nabywcy mieli możliwość szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których powinno się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność umieszczania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie firmowej lub dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klienta, by skorzystał z naszej oferty . Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę będą darzyć ją o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to też znakomita metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — trzeba po prostu powierzyć jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]