Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

parking przy lotnisku w krakowie

Najważniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał ogromne uznanie, to komfort, sposobność trafienia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu oraz szybkość. Wyjazd, którego elementem jest lot, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dojechania na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, zatem nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia załogi

Jeśli wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ubytek powietrza w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]