Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Zajrzyj tutaj jeżeli potrzebujesz zamówić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota użycia go w celu wyszukania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie bądź w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług stosują przeważnie frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, przykładowo “ciastkarnia kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep z odzieżą XXL kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych podmiotów na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. Przez ten okres dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]