Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

parking Balice, Kraków Balice parking

Latanie jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]