Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Więcej o organizacji wesel w Krakowie na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty lub śluby, od wielu już lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na które zaprasza się nieraz nawet i sto osób. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a potem przygotować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa przewidziane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie zabawy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na dobór wystroju sali, sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek i napojów serwowanych w trakcie przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. Główny posiłek na imprezie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoły będą poprawnie nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy będą wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, szefów kuchni i managerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Catering weselny – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, ale także i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, trunków i zakąsek pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo dostać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc sam skompilować jadłospis z sugerowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne kompozycje potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]