Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Sala do wynajęcia Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne i pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie zbudowanie silnych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby celebrować podpisane kontrakty, jak również różnorodne szkolenia, sympozja i bankiety dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Jeśli nie mamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, należy rozejrzeć się za ofertami wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją stylistyką do rangi urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla kontrahentów firmy, w trakcie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Warto w takich przypadkach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na event zaproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom należytą obsługę

Planując event firmowy nie wolno pominąć tak ważkiej kwestii, jak zapewnienie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla gości, ale również doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie gościom doskonałej obsługi. Wypada więc korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smaczne, lecz i zniewalające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy podadzą potrawy w wytworny sposób.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]