Opieka nad grobami

Jeżeli potrzebujesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, zajrzyj na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli montaż ławeczek oraz doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które należy opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]