Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Potrzebujesz więcej wiadomości o sali weselnej w okolicach Krakowa? Dobrze trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – sprawdź jego dystans od kościoła oraz pojemność

Szukając lokalu na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka dość ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli salę do tańca. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, trzeba szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, udekorowanie sali i wybranie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na ponad stu gości

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac posiada cztery sale zdolne podjąć 130 gości. Przyjęcie można wyprawić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu ok. 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż 30 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]