Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Na www.serwismeteo.pl zamówisz serwis okien Warszawa.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]