Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Chcesz zamówić catering na imprezy w Krakowie? Kliknij w to miejsce.

Lato obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach w Polsce organizowane są benefisy, bankiety czy konferencje. Wszystkie te imprezy wymagają należytej oprawy, której obligatoryjnym elementem są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Wybrałeś już lokalizację, gdzie odbędzie się piknik bądź zarezerwowałeś salę na imprezę? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz należy zadbać o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do apetycznych napojów, ciepłych potraw oraz przekąsek. Miej na uwadze, że w czasie istotnych wydarzeń nie godzi się ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, że goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – właściwy układ stolików, dopasowane ozdoby, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście eventu bez wątpienia będą też pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z usług cateringu na imprezę?

Plusem skorzystania z usługi cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje apetyczne posiłki, ale także kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Napoje i potrawy będą przywiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w czasie bankietu. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, żeby przyjrzeć się na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W czasie ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, jakie przekąski, dania oraz napoje najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]