Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Catering firmowy Katowice - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Sympozjum, warsztaty czy ważne spotkanie biznesowe – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed problemem przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Sympozja i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które z reguły trwają po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są najczęściej dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie sycącego obiadu w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka pobrudzenia dłoni czy garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego użyczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Czemu opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to również szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznym gronie zagadnień omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w na stacji benzynowej bądź własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał również o wygodę partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]