Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Zajrzyj na joannaklusak.com, żeby zdobyć więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje całościowy projekt budynku, a następnie aktywnie nadzoruje przebieg robót, planuje renowację domu albo występuje z propozycją aranżacji już egzystujących domów, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne trendy architektoniczne.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to między innymi żłobki, kawiarnie, pensjonaty czy budynki rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może też rozplanować przestronne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]