Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa architekta wnętrz Kraków, zajrzyj na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]