Twoje wnętrza w nowoczesnej odsłonie – o sklepie Deco Skład

nowoczesne artykuły wyposażenia wnętrz

Najbardziej komfortowo czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni meblami pasującymi do naszego charakteru. W takim miejscu łatwiej nam się zrelaksować po trudnym dniu pracy. Stąd tak ważne jest dbanie o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie dom bądź dopiero planujesz jakiś remont, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – obszerną selekcja akcesoriów do łazienki oraz kuchni

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, dekoracje oraz akcesoria wykonane w modnym od dawna stylu skandynawskim. Jego głównym wyznacznikiem jest nieskomplikowany wygląd, spora miara surowości oraz skupienie się na zastosowaniusurowców naturalnych, często obrabianych manualnie. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – używane są w nim zarówno elementy folkowe, a jednocześnie prym wiodą tu też mocne dążenia, żeby aranżować wnętrza w w okrojonej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić przez internet bądź odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, odkryjesz szeroki wybór dodatków do łazienki, jadalni i kuchni, jak również ozdób i mebli do salonu, przedpokoju czy pokoju dziecka. W sklepie tym kupisz pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina, jak również przybory do przechowywania, gotowania i pieczenia. Jeśli chcesz gustownej łazienki, spraw sobie dodatki i komplety łazienkowe uważnie wybrane z oferty cenionych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś wielbicielem czerni bądź złota i są to barwy, w których chcesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład odnajdziesz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Brak Ci nowych inspiracji? Odwiedzaj regularnie blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład prowadzi blog, w którym regularnie przekazuje dużo użytecznych porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Porady, które tam uzyskasz dotyczą nie tylko aranżacji wnętrz, zakupu funkcjonalnych mebli czy doboru odpowiednich akcesoriów i dekoracji pasujących do określonego stylu. To też niebanalne pomysły na prezenty dla znajomych z okazji różnorodnych rocznic, wydarzeń oraz świąt. Warto zaglądać na ten blog co kilka dni, żeby być wciąż na bieżąco z obowiązującymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Nasza lokalizacja:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]