Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Na https://oeindustry.com dowiecie się wszystkiego o producencie oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zlekceważenie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co często kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej klasy niezawodnych świateł jest konieczne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Portfolio krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajdziemy każdy typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry oferuje również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road i rolniczymi. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez niektóre służby światła białe oraz niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w trasie. A to zaledwie ułamek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry wieloaspektowe testowanie najnowszego oświetlenia

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentna grupa ekspertów gotowa wcielić w życie wizję zamawiającego, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez konstrukcję prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Wskutek zaangażowania w wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, budowania wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów oraz dokładnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, OE Industry stało się liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasza lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]