Zamienniki kapsułek do Nespresso

Jeśli potrzebujesz kapsułek Nespresso, powinieneś odwiedzić ten adres.

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej dostępnych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu stopniowo zdobywały kolejnych zwolenników. Aktualnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wykonuje wiele popularnych firm.

Czy można nabyć kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Postanawiając o zakupie ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kawy w kapsułkach od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł 2012 r. więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki rozmaitych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest włoska Lavazza, produkująca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej intensywności, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na połączeniu robusty i arabiki. Drugim słynnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor mocnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zapożyczonych od włoskich miejscowości, czyli Venezia, Trieste, Firenze i Roma. W zależności od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty pieczonego chleba, orzechów laskowych czy palonego drewna. Inni poważani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to m.in. Diemme (kawy Corpo, Anima Del Salvador czy bezkofeinowa Cuore) i Italian Coffee (kawa zbożowa Orzo Biologico, Mokaccino, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso również od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza także polska firma Cafe Rene, która specjalizuje się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim poziomie intensywności, np. Sublimo, Intensiva czy Classico Italiano, w tym także kawy aromatyzowane – Vanilla, Hazelnut, Chocolate oraz Carmel.

Opakowania dostępne w większości sklepów zawierają zazwyczaj 10 kapsułek z kawą. Jednak dla odbiorców, zamawiających kawę hurtowo, kilku producentów również zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają znacznie obniżyć koszt napoju. W przypadku, gdy nabywca ma wątpliwości, czy wybrany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim dokona zakupu powinien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]