Wisiorki

Kup wisiorki.

Moc wisiorków

Posiadanie unikalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Niemniej istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]