Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się, gdzie zamówić słoik z kranem.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]