Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Potrzebujesz butelek w hurcie? Kliknij tutaj.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że sporą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to także branża, w której idealnie radzą sobie małe firmy, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, smacznego czy też ekologicznego wyrobu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, by wyrób jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane słoiki oraz butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, że oferty adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, dżemy lub pasty warzywne, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zwykle można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem również dostanie opakowania o wiele szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 400, 1700, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z paletą butelek i słoiczków w hurcie można też nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]