Piękne dłonie – ozdoby do paznokci

Pyłki do paznokci kupisz na houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest proste. W rzeczywistości to trudna praca, która wymaga stosownych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Manicure wykonane przez doświadczoną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Ciekawie ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – efekt metalicznego odblasku

Do zdobienia paznokci w teorii wystarczy zwykły lakier. Warto jednak mieć na uwadze, iż samym lakierem nie osiągniemy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to m.in. metaliczny połysk, lustrzane odbicie czy dowolny wymyślony wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy też ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które umożliwiają uzyskanie wrażenia refleksu holograficznego.

Które marki produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki nadające im unikalny wygląd można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. ChiodoPro, Indigo, Semilac, Catrice, Miyo, Paese, Neonail oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]