Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli potrzebujesz kontenera na gruz, koniecznie odwiedź ten adres.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]