Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Jeśli potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami, skieruj się tutaj.

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla każdej pani. Tego rodzaju świecidełka doskonale współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, mające znakomite cechy wizualne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować naturalne brylanty, sprawdzają się więc jako detal biżuteryjny. Produkowane są również wielobarwne rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich składników można stworzyć poniższe zabarwienia: błękitny, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych odmianach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Nabywcy często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te bogato upstrzone cyrkoniami.