Jakie usługi świadczy jubiler?

Szukasz porady jubilera Kraków? Wejdź na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie bardzo często korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można odnaleźć praktycznie wszystko, nadal jest wiele artykułów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od rzeczoznawcy

Kupno srebrnego pierścionka, broszki bądź łańcuszka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy kupić obrączki bądź pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru lub zrobi nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy złotnika. Pokaże on aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Inne usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kamień z kolczyka, złotnik szybko i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Przerobi też obwód pierścionka, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet bądź naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]