Jak wykorzystać baniak na wino?

Szukasz balonu do wina? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]