Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Chcesz kupić drukarkę 3D? Wejdź na http://bit.ly/2nyoPJe.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony praktycznie o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości usług i produktów, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Drugim wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można otrzymać jednakowe makiety, do czego dąży się najczęściej w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w przeróżnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny i solidny, a w trakcie procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]