Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Więcej o łańcuszkach celebrytkach.

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]