Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw górskich, wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i solidnie przygotowane eskapady pod opieką profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają jednocześnie spełnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy i Dolomity.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]