Czapraki – ochrona dla skóry konia

Zamów czapraki.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają zwierzęciu wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych surowców doskonale chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot konia. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]