Sylwester, wesele, studniówka – długie lokczyki będą pasować

Jeśli chcesz kupić długie kolczyki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie.

Szykowna biżuteria wspaniale podkreśla naturalny urok każdej kobiety i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją założyć romantyczną randkę we dwoje, na wielkie przyjęcia lub do pracy. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz i szyje

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych rodzajów urody – mogą je zakładać zarówno kobiety z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o krągłej twarzy. Wszystko jest zależne od efektu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 cm wspaniale wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym i wąskim kształcie, przykładowo, w formie liści czy pałek. Popularne są także wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które pięknie wyglądają na uszach i są subtelnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Dzięki stosownej biżuterii całe ciało staje się optycznie smuklejsze i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą również przybrać kształt kółeczek – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na zabawę szkolną i ślub znajomej

Kolczyki długie pasują tak na co dzień i od święta. Będą idealnym dodatkiem do wieczorowej kreacji, włożonej na przykład na bal maturalny, Sylwestra czy też uroczystości weselne. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami uwydatnią niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą świetnie harmonizować z pozostałymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i świetnie uwydatniają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask na pewno oczaruje każdego. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej wytworności.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]