Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Jeśli chcesz kupić kolczyki serca, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2UJ4jDV.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, bardzo dobrze uwydatniają urodę, są także idealnym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z czego najczęściej są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – design nie tylko dla dziewczynek

W jubilerstwie popularnie używa się motywu serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serca są subtelnym nadprogramem szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, tylko w dyskretny sposób uwydatniają prawdziwe piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki nadadzą się na studniówki, wielkie wyjścia bądź randki i wspaniale komponują się one z wieczorowymi sukniami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serca – doskonały prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popularne są także kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie wyglądają niesłychanie efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym czy rubinowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – współmałżonce, narzeczonej albo babci, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]