Srebrne kolczyki idealne na prezent

Więcej informacji o srebrnych kolczykach.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak rozchwytywane oraz w jakich miejscach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Są ozdobione kosztownymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku ozdób z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz metodę ich wykonania – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się jak nowe, należy dobrze je pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się wycierać je często suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne produkty czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie stosujmy natomiast domowych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje mocno rysują delikatną strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.