Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Zobacz, gdzie zaopatrzyć się w silniki prądu stałego.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]