Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Wejdź na https://flobo.io, aby otrzymać informacje dotyczące automatycznego księgowania.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach prywatnych albo językowych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]