Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Aktualna oferta kursu rysunku znajduje się tu.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Znakomitą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również digital painting, kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]