Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting kurs. Więcej szczegółów na domin-krakow.pl.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]