Wraca moda na projekty domów góralskich

Chcesz kupić domy z bali Kraków? Sprawdź http://domygoralskie.com/realizacje.html.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki murowane. Dziś na szczęście zauważyć możemy to, że ich popularność stopniowo rośnie. Oczywiście nie jest tak bez powodu – domy drewniane posiadają wszak wiele atutów. Najważniejszym jest na pewno wygląd – pasują zarówno do willowej, jak i wiejskiej architektury. Ważne jest też to, iż domy drewniane są przyjazne dla przyrody, bowiem są budowane wyłącznie z naturalnych materiałów. Drewno potrafi także pochłaniać fale wydzielane przez telewizory i filtrować powietrze, a to sprawia, że ich mieszkańcy lepiej się wysypiają oraz chronią układ oddechowy.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów drewnianych są oczywiście budynki przywodzące na myśl tatrzańską architekturę. Często budowane są z bali, natomiast sposób ich wykończenia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna zauważymy również projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – między innymi części betonowe. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić także, jeśli chcemy wybudować je poza górami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać specjalistę?

Nie zapominajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, według jakiego jest wybudowany. Dlatego stawiając na podobne rozwiązanie, warto obejrzeć dotychczasowe realizacje twórcy i dowiedzieć się, co sądzą o nim wcześniejsi zamawiający. Ważne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to otrzymamy pewność, że nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy wyborze warto również sprawdzić się, czy architekt współpracuje z firmą, która wybuduje obiekt – dzięki temu wszystko skończy się prędzej.

Nasza lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]