Projekty domów drewnianych w Polsce

Potrzebujesz zobaczyć, kto wykonuje projekty domów drewnianych nowoczesnych? Koniecznie skieruj się na barteksitarski.pl.

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale są również wygodne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają bardzo szybko, ponieważ są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem tynków. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane mają coraz większe grono zwolenników. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wyprodukowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym walorem jest mała grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]